TBA-10B443A
Numărul produsului DigiKey
4761-TBA-10B443A-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TBA-10B443A
Descriere
LINE FILTER 250VAC/VDC 10A CHASS
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
O singură fază Filtru linie EMC/EMI 10 A 250VAC 50 – 60Hz O singură etapă Bloc terminal
Categorie
Curent
10 A
Producător
DIT
Frecvență - Operațională
50 – 60Hz
Serie
Aplicații
De uz universal
Ambalaj
Cutie
Agenție de aprobare
CE, CQC, CSA, ENEC, SEMKO
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-25°C – 85°C
Tip filtru
O singură fază
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Configurație
O singură etapă
Stil terminație
Bloc terminal
Tensiune - C.c. nominal
250V
Inductanță
Tensiune - C.a. nominal
250V