DT028DTFT-IPS-SHB
Numărul produsului DigiKey
1987-DT028DTFT-IPS-SHB-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DT028DTFT-IPS-SHB
Descriere
GRAPHIC DISPLAY IPS RGB 2.8"
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
– Modul de afișare grafic LCD Transmisiv Roșu, Verde, Albastru (RGB) SPI 2,8" (71,12mm) 320 x 240 (QVGA)
Retroiluminare
Led - alb
Pixeli puncte
320 x 240 (QVGA)
Interfață
SPI
Stare piesă
Activ
Tip controler
ILI9341
Tip afișare
IPS (In-Plane Switching)
Culoare de fundal
Negru
Dimensiune diagonală ecran
2,8" (71,12mm)
Pas puncte
0,18mm l x 0,18mm Î
Suprafață de vizualizare
43,80mm l x 58,20mm Î