EA UNITFT101-ATC
Numărul produsului DigiKey
1481-1251-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
EA UNITFT101-ATC
Descriere
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 10.1"
Termen de livrare standard al producătorului
2 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Capacitiv Modul de afișare grafic LCD – Roșu, Verde, Albastru (RGB) TFT – color I2C, RS-232, SPI, USB 10,1" (256,54mm) 1280 x 800 (WXGA1)
Categorie
Suprafață de vizualizare
219,50mm l x 138,00mm Î
Producător
Display Visions
Retroiluminare
Led - alb
Serie
Pixeli puncte
1280 x 800 (WXGA1)
Ambalaj
Vrac
Interfață
I2C, RS-232, SPI, USB
Stare piesă
Activ
Culori grafică
Roșu, Verde, Albastru (RGB)
Tip afișare
TFT – color
Culoare de fundal
Mod afișare
Dimensiune puncte
Ecran tactil
Capacitiv
Pas puncte
Dimensiune diagonală ecran
10,1" (256,54mm)