EA R480X-43ALW
Numărul produsului DigiKey
1481-EAR480X-43ALW-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
EA R480X-43ALW
Descriere
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
Termen de livrare standard al producătorului
2 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
– Modul de afișare grafic LCD Transmisiv Roșu, Verde, Albastru (RGB) TFT – color, IPS (In-Plane Switching) Paralel, 24bit (RGB) 4,3" (109,22mm) 480 x 272
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Retroiluminare
Producător
Display Visions
Pixeli puncte
480 x 272
Ambalaj
Pungă
Interfață
Paralel, 24bit (RGB)
Stare piesă
Activ
Tip controler
SC7283, GT911
Tip afișare
TFT – color, IPS (In-Plane Switching)
Culori grafică
Roșu, Verde, Albastru (RGB)
Mod afișare
Transmisiv
Culoare de fundal
Ecran tactil
Dimensiune puncte
Dimensiune diagonală ecran
4,3" (109,22mm)
Pas puncte
0,20mm l x 0,20mm Î
Suprafață de vizualizare
95,04mm l x 53,86mm Î