P6SMBJ51A poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Nexperia USA Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
82,4V Clemă 7,3A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AA (SMB)
DO-214AA, SMB
P6SMBJ51A
Numărul produsului DigiKey
4878-P6SMBJ51ATR-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
P6SMBJ51A
Descriere
TVS DIODE 51VWM 82.4VC DO214AA
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
P6SMBJ51A Modele
Putere - Impuls maxim
600W
Ambalaj
Vrac
Temperatură de funcționare
-50°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
1
Grad
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
51V
Calificare
Tensiune - Străpungere (Min)
56,7V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
82,4V
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
7,3A