P6SMBJ28A
Numărul produsului DigiKey
4878-P6SMBJ28ATR-ND - Bandă și mosor (TR)
4878-P6SMBJ28ACT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
4878-P6SMBJ28ADKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
P6SMBJ28A
Descriere
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AA
Descriere detaliată
45,4V Clemă 13,2A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AA (SMB)
Modele EDA/CAD
P6SMBJ28A Modele
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
13,2A
Prod.
Putere - Impuls maxim
600W
Capacitanță la frecvență
Canale unidirecționale
1
Temperatură de funcționare
-50°C – 150°C (TJ)
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
28V
Tensiune - Străpungere (Min)
31,1V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
45,4V