P6SMBJ170A
Numărul produsului DigiKey
4878-P6SMBJ170ATR-ND - Bandă și mosor (TR)
4878-P6SMBJ170ACT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
4878-P6SMBJ170ADKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
P6SMBJ170A
Descriere
TVS DIODE 170VWM 275VC DO214AA
Descriere detaliată
275V Clemă 2,2A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AA (SMB)
Modele EDA/CAD
P6SMBJ170A Modele
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
2,2A
Prod.
Putere - Impuls maxim
600W
Capacitanță la frecvență
Canale unidirecționale
1
Temperatură de funcționare
-50°C – 150°C (TJ)
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
170V
Tensiune - Străpungere (Min)
189V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
275V