P6SMBJ170A | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | P6SMBJ170A |
Descriere | TVS DIODE 170VWM 275VC DO214AA |
Termen de livrare standard al producătorului | 10 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 275V Clemă 2,2A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AA (SMB) |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | P6SMBJ170A Modele |
Categorie | Curent - Impuls maxim (10/1000 µs) 2,2A |
Prod. | Putere - Impuls maxim 600W |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Protecție linie electrică Nu |
Stare piesă Activ | Aplicații De uz universal |
Tip Zener | Capacitanță la frecvență – |
Canale unidirecționale 1 | Temperatură de funcționare -50°C – 150°C (TJ) |
Tensiune - Maximă inversă (tipică) 170V | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune - Străpungere (Min) 189V | Pachet/cutie DO-214AA, SMB |
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp 275V | Pachet dispozitiv furnizor |