P6SMBJ10CA
Numărul produsului DigiKey
4878-P6SMBJ10CATR-ND - Bandă și mosor (TR)
4878-P6SMBJ10CACT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
4878-P6SMBJ10CADKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
P6SMBJ10CA
Descriere
TVS DIODE 10VWM 17VC DO214AA
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
17V Clemă 35,3A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AA (SMB)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
P6SMBJ10CA Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Putere - Impuls maxim
600W
Prod.
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-50°C – 150°C (TJ)
Canale bidirecționale
1
Grad
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
10V
Calificare
Tensiune - Străpungere (Min)
11,1V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
17V
Pachet/cutie
DO-214AA, SMB
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
35,3A