P4SMAJ54 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Nexperia USA Inc.
În stoc: 132.830
Fișă de date
96,3V Clemă 4,2A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AC (SMA)
DO-214AC, SMA
P4SMAJ54
Numărul produsului DigiKey
4878-P4SMAJ54-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
P4SMAJ54
Descriere
TVS DIODE 54VWM 96.3VC DO214AC
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
P4SMAJ54 Modele
Putere - Impuls maxim
400W
Ambalaj
Vrac
Temperatură de funcționare
-50°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
1
Grad
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
54V
Calificare
Tensiune - Străpungere (Min)
60V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
96,3V
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
4,2A