P4SMAJ33A
Numărul produsului DigiKey
4878-P4SMAJ33ATR-ND - Bandă și mosor (TR)
4878-P4SMAJ33ACT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
4878-P4SMAJ33ADKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
P4SMAJ33A
Descriere
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AC
Descriere detaliată
53,3V Clemă 7,5A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AC (SMA)
Modele EDA/CAD
P4SMAJ33A Modele
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
7,5A
Prod.
Putere - Impuls maxim
400W
Capacitanță la frecvență
Canale unidirecționale
1
Temperatură de funcționare
-50°C – 150°C (TJ)
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
33V
Tensiune - Străpungere (Min)
36,7V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
53,3V