P4SMAJ24A | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | P4SMAJ24A |
Descriere | TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AC |
Termen de livrare standard al producătorului | 8 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 38,9V Clemă 10,3A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AC (SMA) |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | P4SMAJ24A Modele |
Categorie | Putere - Impuls maxim 400W |
Prod. | Protecție linie electrică Nu |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Aplicații De uz universal |
Stare piesă Activ | Capacitanță la frecvență – |
Tip Zener | Temperatură de funcționare -50°C – 150°C (TJ) |
Canale unidirecționale 1 | Grad – |
Tensiune - Maximă inversă (tipică) 24V | Calificare – |
Tensiune - Străpungere (Min) 26,7V | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp 38,9V | Pachet/cutie DO-214AC, SMA |
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs) 10,3A | Pachet dispozitiv furnizor |