P4SMAJ24A
Numărul produsului DigiKey
4878-P4SMAJ24ATR-ND - Bandă și mosor (TR)
4878-P4SMAJ24ACT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
4878-P4SMAJ24ADKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
P4SMAJ24A
Descriere
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AC
Descriere detaliată
38,9V Clemă 10,3A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AC (SMA)
Modele EDA/CAD
P4SMAJ24A Modele
Putere - Impuls maxim
400W
Temperatură de funcționare
-50°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
1
Grad
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
24V
Calificare
Tensiune - Străpungere (Min)
26,7V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
38,9V
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
10,3A