P4SMAJ170CA
Numărul produsului DigiKey
4878-P4SMAJ170CATR-ND - Bandă și mosor (TR)
4878-P4SMAJ170CACT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
4878-P4SMAJ170CADKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
P4SMAJ170CA
Descriere
TVS DIODE 170VWM 275VC DO214AC
Descriere detaliată
275V Clemă 1,5A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AC (SMA)
Modele EDA/CAD
P4SMAJ170CA Modele
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
1,5A
Prod.
Putere - Impuls maxim
400W
Capacitanță la frecvență
Canale bidirecționale
1
Temperatură de funcționare
-50°C – 150°C (TJ)
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
170V
Tensiune - Străpungere (Min)
189V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
275V