P4SMAJ14A
Numărul produsului DigiKey
4878-P4SMAJ14ATR-ND - Bandă și mosor (TR)
4878-P4SMAJ14ACT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
4878-P4SMAJ14ADKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
P4SMAJ14A
Descriere
TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO214AC
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
23,2V Clemă 17,2A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AC (SMA)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
P4SMAJ14A Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
17,2A
Prod.
Putere - Impuls maxim
400W
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Protecție linie electrică
Nu
Stare piesă
Activ
Aplicații
De uz universal
Tip
Zener
Capacitanță la frecvență
Canale unidirecționale
1
Temperatură de funcționare
-50°C – 150°C (TJ)
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
14V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Străpungere (Min)
15,6V
Pachet/cutie
DO-214AC, SMA
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
23,2V