ESD9L1P8
Numărul produsului DigiKey
4878-ESD9L1P8TR-ND - Bandă și mosor (TR)
4878-ESD9L1P8CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
4878-ESD9L1P8DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ESD9L1P8
Descriere
TVS DIODE 1.8VWM 7.5VC SOD882
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
7,5V Clemă 11A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOD-882 (DFN1006-2)
Modele EDA/CAD
ESD9L1P8 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Putere - Impuls maxim
80W
Temperatură de funcționare
-50°C – 125°C (TJ)
Canale unidirecționale
1
Grad
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
1,8V
Calificare
Tensiune - Străpungere (Min)
2,2V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
7,5V
Pachet/cutie
SOD-882
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
11A (8/20µs)