ESD5Z3V3
Numărul produsului DigiKey
4878-ESD5Z3V3TR-ND - Bandă și mosor (TR)
4878-ESD5Z3V3CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
4878-ESD5Z3V3DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ESD5Z3V3
Descriere
TVS DIODE 3.3VWM 8.4VC SOD523
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
8,4V Clemă 5A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOD-523
Modele EDA/CAD
ESD5Z3V3 Modele
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
5A (8/20µs)
Prod.
Putere - Impuls maxim
134W
Capacitanță la frecvență
105pF la 1MHz
Temperatură de funcționare
-50°C – 150°C (TJ)
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
3,3V
Tensiune - Străpungere (Min)
5V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
8,4V