DI78L12UAB
Numărul produsului DigiKey
4878-DI78L12UABTR-ND - Bandă și mosor (TR)
4878-DI78L12UABCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
4878-DI78L12UABDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DI78L12UAB
Descriere
IC REG LINEAR 12V 100MA SOT89
Termen de livrare standard al producătorului
9 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 100mA SOT-89
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DI78L12UAB Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Cădere de tensiune (Max)
Prod.
Curent - Ieșire
Serie
Curent - În repaus (Iq)
6.5 mA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
PSRR
42dB (120Hz)
Stare piesă
Activ
Funcții de control
Configurație ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură, Circuit scurt
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Număr de regulatoare
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Intrare (Max)
35V
Pachet/cutie
TO-243AA
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
12V