DI015N25D1
Numărul produsului DigiKey
4878-DI015N25D1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
4878-DI015N25D1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
4878-DI015N25D1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DI015N25D1
Descriere
MOSFET DPAK N 250V 0.2OHM 175C
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 250 V 15A (Tc) 140W (Tc) Montare pe suprafață TO-252 (DPAK)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DI015N25D1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
8.9 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
475 pF @ 125 V
Stare piesă
Activ
Caracteristică FET
Tip FET
Disipare putere (Max)
140W (Tc)
Tehnologie
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
250 V
Grad
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Calificare
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Tip montare
Montare pe suprafață
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
255mOhm la 15A, Ieșire 10V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-252 (DPAK)
Vgs(th) (Max) la Id
4,5V la 250µA