DI015N25D1 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | DI015N25D1 |
Descriere | MOSFET DPAK N 250V 0.2OHM 175C |
Termen de livrare standard al producătorului | 10 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Canal-N 250 V 15A (Tc) 140W (Tc) Montare pe suprafață TO-252 (DPAK) |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | DI015N25D1 Modele |
Categorie | Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs 8.9 nC @ 10 V |
Prod. | Vgs (Max) ±20V |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds 475 pF @ 125 V |
Stare piesă Activ | Caracteristică FET – |
Tip FET | Disipare putere (Max) 140W (Tc) |
Tehnologie | Temperatură de funcționare -55°C – 175°C (TJ) |
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss) 250 V | Grad – |
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C | Calificare – |
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit) 10V | Tip montare Montare pe suprafață |
Rds pornit (Max) la Id, Vgs 255mOhm la 15A, Ieșire 10V | Pachet dispozitiv furnizor TO-252 (DPAK) |
Vgs(th) (Max) la Id 4,5V la 250µA | Pachet/cutie |