BZX84C5V1
Numărul produsului DigiKey
4878-BZX84C5V1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
4878-BZX84C5V1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
4878-BZX84C5V1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BZX84C5V1
Descriere
DIODE ZENER 5.1V 300MW SOT23
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 5.1 V 300 mW ±5% Montare pe suprafață SOT-23-3 (TO-236)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BZX84C5V1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Impedanță (Max) (Zzt)
60 Ohms
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
2 µA @ 2 V
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-50°C – 150°C (TJ)
Stare piesă
Activ
Toleranță
±5%
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-3 (TO-236)
Putere - Max
300 mW