BZX84C20
Numărul produsului DigiKey
4878-BZX84C20TR-ND - Bandă și mosor (TR)
4878-BZX84C20CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
4878-BZX84C20DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BZX84C20
Descriere
DIODE ZENER 20V 300MW SOT23
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 20 V 300 mW ±5% Montare pe suprafață SOT-23-3 (TO-236)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BZX84C20 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Scurgere inversă la Vr
50 nA @ 14 V
Prod.
Temperatură de funcționare
-50°C – 150°C (TJ)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Grad
Stare piesă
Activ
Calificare
Toleranță
±5%
Pachet/cutie
Putere - Max
300 mW
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-3 (TO-236)
Impedanță (Max) (Zzt)
55 Ohms