BZW06-188
Numărul produsului DigiKey
4878-BZW06-188CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
4878-BZW06-188TB-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
BZW06-188
Descriere
TVS DIODE 188VWM 301VC DO204AC
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
301V Clemă 2A Diodă TVS Ipp Orificiu străpuns DO-204AC (DO-15)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BZW06-188 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Putere - Impuls maxim
600W
Prod.
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă tăiată la lungime (CT)
Vrac
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-50°C – 175°C (TJ)
Canale unidirecționale
1
Grad
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
188V
Calificare
Tensiune - Străpungere (Min)
209V
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
301V
Pachet/cutie
DO-204AC, DO-15, Axial
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
2A