BZT52C6V2
Numărul produsului DigiKey
4878-BZT52C6V2TR-ND - Bandă și mosor (TR)
4878-BZT52C6V2CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
4878-BZT52C6V2DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BZT52C6V2
Descriere
DIODE ZENER 6.2V 500MW SOD123F
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 6.2 V 500 mW ±5% Montare pe suprafață SOD-123F
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BZT52C6V2 Modele
Atributele produsului
Impedanță (Max) (Zzt)
50 Ohms
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
1 µA @ 3 V
Temperatură de funcționare
-50°C – 150°C (TJ)
Toleranță
±5%
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-123F
Putere - Max
500 mW