BZT52C33
Numărul produsului DigiKey
4878-BZT52C33TR-ND - Bandă și mosor (TR)
4878-BZT52C33CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
4878-BZT52C33DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BZT52C33
Descriere
DIODE ZENER 33V 500MW SOD123F
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 33 V 500 mW ±5% Montare pe suprafață SOD-123F
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BZT52C33 Modele
Atributele produsului
Curent - Scurgere inversă la Vr
100 nA @ 25 V
Prod.
Temperatură de funcționare
-50°C – 150°C (TJ)
Toleranță
±5%
Pachet/cutie
Putere - Max
500 mW
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-123F
Impedanță (Max) (Zzt)
80 Ohms