BZT52B3V9 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Diotec Semiconductor
În stoc: 12.000
Fișă de date
Diodă Zener 3.9 V 500 mW ±2% Montare pe suprafață SOD-123F
BZT52B5V1-AQ
BZT52B3V9
Numărul produsului DigiKey
4878-BZT52B3V9TR-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
BZT52B3V9
Descriere
DIODE ZENER 3.9V 500MW SOD123F
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
BZT52B3V9 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Scurgere inversă la Vr
10 µA @ 1 V
Prod.
Temperatură de funcționare
-50°C – 150°C (TJ)
Ambalaj
Vrac
Grad
Stare piesă
Activ
Calificare
Toleranță
±2%
Pachet/cutie
Putere - Max
500 mW
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-123F
Impedanță (Max) (Zzt)
100 Ohms