BZT52B3V6
Numărul produsului DigiKey
4878-BZT52B3V6CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
4878-BZT52B3V6DKR-ND - Digi-Reel®
4878-BZT52B3V6TR-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
BZT52B3V6
Descriere
DIODE ZENER 3.6V 500MW SOD123F
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 3.6 V 500 mW ±2% Montare pe suprafață SOD-123F
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BZT52B3V6 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Scurgere inversă la Vr
20 µA @ 1 V
Prod.
Temperatură de funcționare
-50°C – 150°C (TJ)
Digi-Reel®
Vrac
Grad
Stare piesă
Activ
Calificare
Toleranță
±2%
Pachet/cutie
Putere - Max
500 mW
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-123F
Impedanță (Max) (Zzt)
100 Ohms