3.0SMCJ58A
Numărul produsului DigiKey
4878-3.0SMCJ58ATR-ND - Bandă și mosor (TR)
4878-3.0SMCJ58ACT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
4878-3.0SMCJ58ADKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
3.0SMCJ58A
Descriere
TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO214AB
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
93,6V Clemă 32A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AB (SMC)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
3.0SMCJ58A Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Putere - Impuls maxim
3000W (3kW)
Prod.
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-50°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
1
Grad
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
58V
Calificare
Tensiune - Străpungere (Min)
64,4V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
93,6V
Pachet/cutie
DO-214AB, SMC
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
32A