ZXTP03200BZTA
Numărul produsului DigiKey
ZXTP03200BZTADITR-ND - Bandă și mosor (TR)
ZXTP03200BZTADICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
ZXTP03200BZTADIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ZXTP03200BZTA
Descriere
TRANS PNP 200V 2A SOT-89-3
Descriere detaliată
Tranzistor bipolar (BJT) PNP 200 V 2 A 105MHz 1.1 W Montare pe suprafață SOT-89-3
100 la 1A, 5V
Prod.
Putere - Max
1.1 W
Frecvență - Tranziție
105MHz
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Curent - Colector (Ic) (Max)
2 A
Pachet/cutie
TO-243AA
Tensiune - Străpungere emițător colector (Max)
200 V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-89-3
Saturație Vce (Max) la Ib, Ic
260mV la 400mA, 2A