ZXMS81200SP-13
Numărul produsului DigiKey
31-ZXMS81200SP-13TR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
ZXMS81200SP-13
Descriere
HIGH SIDE INTELLIFET SO-8EP T&R
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Comutator/driver alimentare 1:1 Canal-N 1,5A 8-SO-EP (tip E)
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
5V – Neobligatoriu
Prod.
Curent - Ieșire (Max)
1,5A
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Rds pornit (tipic)
200mOhm
Stare piesă
Activ
Tip intrare
Fără inversare
Tip comutator
Caracteristici
Viteză controlată de variație a tensiunii de ieșire
Număr de ieșiri
1
Protecție la defecțiune
Raport - Intrare:Ieșire
1:1
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C (TJ)
Configurație ieșire
Parte ridicată
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip ieșire
Canal-N
Pachet dispozitiv furnizor
8-SO-EP (tip E)
Interfață
Logic
Pachet/cutie
Tensiune - Sarcină
28V – 28V