ZXMS6008FFQ-7
Numărul produsului DigiKey
31-ZXMS6008FFQ-7TR-ND - Bandă și mosor (TR)
31-ZXMS6008FFQ-7CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
31-ZXMS6008FFQ-7DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ZXMS6008FFQ-7
Descriere
LOW SIDE INTELLIFET SOT23F T&R 3
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Comutator/driver alimentare 1:1 Canal-N 1,1A SOT-23F
Categorie
Curent - Ieșire (Max)
1,1A
Prod.
Rds pornit (tipic)
500mOhm
Serie
Tip intrare
Fără inversare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristici
Stare piesă
Activ
Protecție la defecțiune
Limitare curent (fix), Supra-temperatură, Supratensiune, Circuit scurt, UVLO
Tip comutator
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Număr de ieșiri
1
Grad
Automobile
Raport - Intrare:Ieșire
1:1
Calificare
AEC-Q100
Configurație ieșire
Parte inferioară
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip ieșire
Canal-N
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23F
Interfață
Pachet/cutie
Tensiune - Sarcină
60V