ZVN3306FTA
Numărul produsului DigiKey
ZVN3306FTR-ND - Bandă și mosor (TR)
ZVN3306FCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
ZVN3306FDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ZVN3306FTA
Descriere
MOSFET N-CH 60V 150MA SOT23-3
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 60 V 150mA (Ta) 330mW (Ta) Montare pe suprafață SOT-23-3
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Vgs (Max)
±20V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
35 pF @ 18 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
330mW (Ta)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
60 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-3
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
5Ohm la 500mA, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2,4V la 1mA