SMBJ85A-13-F
Numărul produsului DigiKey
SMBJ85A-FDITR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMBJ85A-FDICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMBJ85A-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMBJ85A-13-F
Descriere
TVS DIODE 85VWM 137VC SMB
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
137V Clemă 4,4A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SMB
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SMBJ85A-13-F Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
4,4A
Prod.
Putere - Impuls maxim
600W
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
85V
Tensiune - Străpungere (Min)
94,4V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
137V