SMBJ30CA-13-F
Numărul produsului DigiKey
SMBJ30CA-FDITR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMBJ30CA-FDICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMBJ30CA-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMBJ30CA-13-F
Descriere
TVS DIODE 30VWM 48.4VC SMB
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
48,4V Clemă 12,4A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SMB
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SMBJ30CA-13-F Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
12,4A
Prod.
Putere - Impuls maxim
600W
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale bidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
30V
Tensiune - Străpungere (Min)
33,3V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
48,4V