SMBJ24CAQ-13-F
Numărul produsului DigiKey
SMBJ24CAQ-13-FDITR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMBJ24CAQ-13-FDICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMBJ24CAQ-13-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMBJ24CAQ-13-F
Descriere
TVS DIODE 24VWM 38.9VC SMB
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
38,9V Clemă 15,4A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SMB
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Automobile
Canale bidirecționale
1
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
24V
Tensiune - Străpungere (Min)
26,7V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
38,9V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
15,4A
Număr produs de bază
Putere - Impuls maxim
600W