SMBJ18CA-13-F
Numărul produsului DigiKey
SMBJ18CA-FDITR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMBJ18CA-FDICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMBJ18CA-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMBJ18CA-13-F
Descriere
TVS DIODE 18VWM 29.2VC SMB
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
29,2V Clemă 20,5A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SMB
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SMBJ18CA-13-F Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
20,5A
Prod.
Putere - Impuls maxim
600W
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
18V
Tensiune - Străpungere (Min)
20V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
29,2V