SMAZ15-13 nu se mai fabrică și nu mai este disponibil în oferta DigiKey.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Diodes Incorporated
În stoc: 136.195
Fișă de date
Similar
SMC Diode Solutions
În stoc: 5.396
Fișă de date
Similar
Panjit International Inc.
onsemi
Comchip Technology
Diodă Zener 15 V 1 W ±5% Montare pe suprafață SMA
DO-214AC
SMAZ15-13
Numărul produsului DigiKey
SMAZ15DITR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
SMAZ15-13
Descriere
DIODE ZENER 15V 1W SMA
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
SMAZ15-13 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Scurgere inversă la Vr
1 µA @ 11.4 V
Prod.
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1.2 V @ 200 mA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C
Stare piesă
DigiKey nu mai oferă acest produs
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Zener (Nom) (Vz)
Pachet/cutie
Toleranță
±5%
Pachet dispozitiv furnizor
SMA
Putere - Max
1 W
Număr produs de bază
Impedanță (Max) (Zzt)
10 Ohms