SMAJ48A-13-F
Numărul produsului DigiKey
SMAJ48A-FDITR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMAJ48A-FDICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMAJ48A-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMAJ48A-13-F
Descriere
TVS DIODE 48VWM 77.4VC SMA
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
77,4V Clemă 5,2A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SMA
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SMAJ48A-13-F Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Putere - Impuls maxim
400W
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
48V
Tensiune - Străpungere (Min)
53,3V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
77,4V
Număr produs de bază
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
5,2A