SDM40E20LC-7
Numărul produsului DigiKey
SDM40E20LC-7DITR-ND - Bandă și mosor (TR)
SDM40E20LC-7DICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SDM40E20LC-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SDM40E20LC-7
Descriere
DIODE ARR SCHOTT 20V 400MA SOT23
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Matrice diode 1 perechi cu catod comun 20 V 400mA (c.c.) Montare pe suprafață TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SDM40E20LC-7 Modele
Atributele produsului
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
310 mV @ 100 mA
Producător
Diodes Incorporated
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Curent - Scurgere inversă la Vr
250 µA @ 20 V
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-65°C – 125°C
Configurație diode
1 perechi cu catod comun
Tip montare
Montare pe suprafață
Tehnologie
Schottky
Pachet/cutie
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
20 V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-3
Curent - Mediu rectificat (Io) (per diodă)
400mA (c.c.)