SDM20U30-7
Numărul produsului DigiKey
SDM20U30DITR-ND - Bandă și mosor (TR)
SDM20U30DICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SDM20U30DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SDM20U30-7
Descriere
DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 30 V 200mA Montare pe suprafață SOD-523
Viteză
Semnal redus =< 200mA (Io), Orice redusă
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
150 µA @ 30 V
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
20pF la 0V, 1MHz
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
30 V
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-523
Curent - Mediu rectificat (Io)
200mA
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-65°C – 125°C
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
500 mV @ 200 mA