SDM02U30LP3-7B
Numărul produsului DigiKey
SDM02U30LP3-7BDITR-ND - Bandă și mosor (TR)
SDM02U30LP3-7BDICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SDM02U30LP3-7BDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SDM02U30LP3-7B
Descriere
DIODE SCHOT 30V 100MA X3DFN06032
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 30 V 100mA Montare pe suprafață X3-DFN0603-2
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SDM02U30LP3-7B Modele
Atributele produsului
Viteză
Semnal redus =< 200mA (Io), Orice redusă
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
4 µA @ 30 V
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
30 V
Pachet dispozitiv furnizor
X3-DFN0603-2
Curent - Mediu rectificat (Io)
100mA
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-65°C – 150°C
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
370 mV @ 10 mA