SBR3150SB-13 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | SBR3150SB-13 |
Descriere | DIODE SCHOTTKY 150V 3A SMB |
Termen de livrare standard al producătorului | 28 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Diodă 150 V 3A Montare pe suprafață SMB |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Viteză Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io) |
Prod. | Curent - Scurgere inversă la Vr 500 µA @ 150 V |
Serie | Capacitanță la Vr, F – |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Tip montare |
Stare piesă Activ | Pachet/cutie |
Tehnologie | Pachet dispozitiv furnizor SMB |
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max) 150 V | Temperatură de funcționare - Joncțiune 150°C (max.) |
Curent - Mediu rectificat (Io) 3A | Număr produs de bază |
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If 820 mV @ 3 A |