SBR3150SB-13
Numărul produsului DigiKey
SBR3150SB-13DITR-ND - Bandă și mosor (TR)
SBR3150SB-13DICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SBR3150SB-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SBR3150SB-13
Descriere
DIODE SCHOTTKY 150V 3A SMB
Termen de livrare standard al producătorului
28 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 150 V 3A Montare pe suprafață SMB
Categorie
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
500 µA @ 150 V
Pachet dispozitiv furnizor
SMB
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
150 V
Temperatură de funcționare - Joncțiune
150°C (max.)
Curent - Mediu rectificat (Io)
3A
Număr produs de bază
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
820 mV @ 3 A