NE555S-13
Numărul produsului DigiKey
NE555S-13DITR-ND - Bandă și mosor (TR)
NE555S-13DICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
NE555S-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NE555S-13
Descriere
IC OSC SNGL TIMER 500KHZ 8-SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Tip 555, Cronometru/Oscilator (unic) IC 500kHz 8-SO
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
NE555S-13 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Alimentare
4,5V – 16V
Producător
Diodes Incorporated
Curent - Alimentare
13 mA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
0°C – 70°C
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)
Tip
Tip 555, Cronometru/Oscilator (unic)
Pachet dispozitiv furnizor
8-SO
Contorizare
Tip montare
Montare pe suprafață
Frecvență
500kHz