MMSZ5250B-7-F
Numărul produsului DigiKey
MMSZ5250B-FDITR-ND - Bandă și mosor (TR)
MMSZ5250B-FDICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
MMSZ5250B-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MMSZ5250B-7-F
Descriere
DIODE ZENER 20V 500MW SOD123
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 20 V 500 mW ±5% Montare pe suprafață SOD-123
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MMSZ5250B-7-F Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Scurgere inversă la Vr
100 nA @ 15 V
Prod.
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
900 mV @ 10 mA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Zener (Nom) (Vz)
Pachet/cutie
Toleranță
±5%
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-123
Putere - Max
500 mW
Număr produs de bază
Impedanță (Max) (Zzt)
25 Ohms