FMMT625TA nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Diodes Incorporated
În stoc: 11.057
Fișă de date
Similar
Nexperia USA Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
onsemi
onsemi
Nexperia USA Inc.
În stoc: 42
În stoc: 90
Tranzistor bipolar (BJT) NPN 150 V 1 A 135MHz 625 mW Montare pe suprafață SOT-23-3