FL4000157Z
Numărul produsului DigiKey
FL4000157ZTR-ND - Bandă și mosor (TR)
FL4000157ZCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
FL4000157ZDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
FL4000157Z
Descriere
CRYSTAL 40.0000MHZ 15PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
40 MHz ±7ppm Cristal 15pF 40 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
40 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-20°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
40 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilitate frecvență
±10ppm
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Toleranță frecvență
±7ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,78mm)
Capacitanță sarcină
15pF