FL2500133 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Diodes Incorporated
În stoc: 3.871
Fișă de date
Similar
CTS-Frequency Controls
În stoc: 0
Fișă de date
CTS-Frequency Controls
Echivalente parametric
EPSON
Echivalente parametric
EPSON
25 MHz ±20ppm Cristal 18pF 40 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Total Timing Solutions | Datasheet Preview
FL2500133
Numărul produsului DigiKey
FL2500133TR-ND - Bandă și mosor (TR)
FL2500133CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
FL2500133DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
FL2500133
Descriere
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Descriere detaliată
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
40 Ohms
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Digi-Reel®
Valori nominale
Frecvență
25 MHz
Stabilitate frecvență
±20ppm
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,78mm)
Capacitanță sarcină
18pF