FL2500123Z
Numărul produsului DigiKey
FL2500123ZTR-ND - Bandă și mosor (TR)
FL2500123ZCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
FL2500123ZDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
FL2500123Z
Descriere
CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD
Descriere detaliată
25 MHz ±30ppm Cristal 20pF 50 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
50 Ohms
Temperatură de funcționare
-20°C – 80°C
Digi-Reel®
Valori nominale
Frecvență
25 MHz
Stabilitate frecvență
±50ppm
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Toleranță frecvență
±30ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,78mm)
Capacitanță sarcină
20pF