FL2400052
Numărul produsului DigiKey
31-FL2400052TR-ND - Bandă și mosor (TR)
31-FL2400052CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
31-FL2400052DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
FL2400052
Descriere
CRYSTAL 24.0000MHZ 12PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
24 MHz ±10ppm Cristal 12pF 40 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Categorie
Capacitanță sarcină
12pF
Prod.
ESR (Rezistență serie echivalentă)
40 Ohms
Serie
Mod operare
Fundamental
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
24 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilitate frecvență
±10ppm
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,78mm)